عشق من

سریالها وبازیگران کره ای

مصاحبه كيم هيون جونگ با مجله Remaja بازیگر سریال پسران گل

كيم هيون جونگ كه به تازگي در مالزي كنسرت داشته است، طي مصاحبه اي با مجله Remaja مطالب جالب توجهي را ابراز كرده است

از جمله آن كه گفته از دختران با حجاب خوشم مي‌آيد...

[تصویر: 2637404230104429161S425x425Q85.jpg]

ر : نظرت در مورد طرفداران مالزیاییت چه بود؟

کیم :در ابتدا، من برای دیدن بسیاری از طرفداران من در مالزی که مالزیایی بودند تعجب کردم. از آنجایی که آنها را در حس مد خوبی دیدم برای من یک تجربه جدیدی بود. من دخترانی را دیدم که در حین فعالیت حجاب داشتند و من از آنها خیلی خوشم آمد.

ر: مهمترین چیز بزای تو الان چیست، خواندن یا بازی کردن؟

کیم: من هیچ محدودیت در زندگی حرفه ای خود قرار نمی دهم اما باور دارم که کار اصلی من سرگرم کردن طرفداراننم در خارج است. مهمترین چیز این است که من می توانیم در هر دو زمینه با شور و اشتیاق فعالیت کنم تا طرفدارانم همچنان ازم حمایت کنند.

ر: بزرگترین چالش برای شما وقتی تبدیل به یک هنرمند مشهور بشوی؟

کیم: همزمان بازیگر و خواننده بودن به من یک ضربه بزرگ وارد کرد. بخاطر اینکه من باید 100% توجهم را روی کاری که می کردم داشته باشم حالا چه بازی در یک دراما بود و چه تمرکز روی آلوم تکیم. برای من مثل یک تقویت کننده است که سخت کار کنم و برای خودم چالش ایجاد کنم.

ر: آیا رویای بچگیت بود که در صنعت سرگرمی باشی؟

کیم: من از بچگی همیشه آرزو داشتم خواننده بشوم. و با گذشت زمان این شانس به من داده شد که در زمینه بازیگری هم فعالیت کنم و بعد در هر دو زمینه کار کردم.

ر: نظرت در مورد دخترانی که با صورت و پوست بی عیب و نقص تو دیوانه می شوند چیه؟

کیم: من معتقدم که خیلی افراد آن بیرون صورت بهتری از من دارند.من هیچ وقت اتتظار نداشتم که صورتم به عنوان سرمایه اصلیم موقعیتم که الان هستم را رقم بزنه...من باور دارم که کار سخت برای بهبود خوانندگی و بازیگریم چیزهایست که می تونم به طرفدارانم تقدیم کنم.

ر: چیزهای عجیب و خارق العاده در مورد تو که طرفدارانت نمی دانن؟

کیم: همه چیز که مربوط به فضای بیرونی است را دوست دارم و حتی علاقه زیادی به تحقیق در مورد وجود بشقاب پرنده ها دارم.

ر: ایدولت در صنعت سرگرمی؟

کیم: همیشه "سوی تای جی " یکی از خوانندگان کره ای بوده. من همیشه از او الهام می گرفتم تا کسی که الان هستم شدم. دیدن او در تلویزیون در زمان های گذشته واقعا به من الهام می داد تا یک سرگرم کننده خوبی مانند او بشوم.

ر: پیام تو برای طرفداران مالزیایی ؟

کیم: از همه بخاطر حمایت هاشان از من ممنونم. و امیدوارم همتون دز آینه هم به حمایت از من و TheFaceShop ادامه بدید. و امیدورام که در آینده دوباره به اینجا برگردم و کنسرت برگزار کنم.

+ نوشته شده در  جمعه بیستم اسفند ۱۳۸۹ساعت 19:57  توسط ali  |